Přístrojová pedikúra v Hradci nad Moravicí

Proč jsem rozšířila své služby o přístrojovou pedikúru?

Přístrojová pedikúra je velmi dobrým pomocníkem pro precizní úpravu a pročištění nehtů, nehtových kůžiček a plosek nohou. Ocení ji zejména ti, kdo chtějí kvalitní pedikúru, diabetici, lidé trpící na praskliny kůže, kuří oka, zarůstání nehtů, mykózy a jiné neduhy. Pracuji s podologickým přístrojem Nova 3 s medicinálním atestem.

Pro diabetiky je přístrojová pedikúra nenahraditelná, nehrozí poranění a noha je důkladně ve všech směrech ošetřená.

U mykotických nehtů je velkým pomocníkem při odbroušení zasažených částí nehtu, důkladném pročištění (což je při léčbě mykózy kromě dalších opatření nezbytné).

Důkladně se ošetří prasklinky kůže a při vhodné domácí péči toto trápení zcela vymizí. Důležité je, aby se praskliny vyhojily zespod nahoru.

Speciální frézka na kuří oka je výborná v tom, že odstraní i sebemenší kuří oka do žádoucí hloubky. I malá kuří oka dokáží řádně potrápit, tak přijďte přístroj vyzkoušet, budete vítáni.

Při zarůstání nehtů je přístroj také pomocníkem, dobře pročistí nehtové valy, můžu si velmi jemně a šetrně pomoci zase jinou speciální frézkou. Tuto přesnou až „chirurgickou“ práci mám moc ráda. Moc mě potěší vaše bezbolestné kroky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *