Co nabízí péče manikérky?

Co může vašim rukám nabídnout péče manikérky? Základní manikúra obsahuje úpravu tvaru nehtů, ošetření nehtové kůžičky, lakování nehtů a aplikaci lehkého zvláčňujícího krému na ruce s voňavým olejíčkem. Případně peeling, masáž a masku na vyživení pokožky rukou do hloubky pro zdraví a hezký vzhled. Masáž rukou přináší dokonalou úlevu pro ruce ztuhlé po těžké práci v zaměstnání, nebo po dlouhodobém používání počítačové myši, ale i po námaze ze zahrádky. Manikúra je vhodná i pro muže.

Klientky si můžou vybrat z barevné škály laků. Laky vydrží na nehtech cca 7 – 10 dní. Vědci vymýšlejí laky déletrvající a přitom čím dál více šetrnější pro naše nehty.

Rocklac – vydrží na nehtech 14 dní i déle. Výhodou je jeho rychlá aplikace (2 vrstvy), odpadá schnutí laku (vytvrzuje se v UV lampě), barvy jsou lákavé s krásným leskem, nehet je zpevněný. Velikým plusem je jeho šetrné odstranění. Nalakovaný nehet zůstává zdravý bez jakéhokoli poškození a únavy. U některých žen vydrží na nehtech krásný po 4 týdny. Doporučuji vyzkoušet. Hodně využívají Rocklac ženy při pobytu na dovolené, neboť odolává slané vodě i sluníčku.

Gellak – vydrží 3 – 4 týdny, vytvrzuje se v UV lampě. Zpevnění, krásné barvy a lesk. Odstranění v salónu speciálním odlakovačem. Výhodou je velká odolnost, v porovnání s Rocklacem je nanášení na nehet časově o trošičku delší (nanáší se 4 vrstvy).

Nehtová modeláž je vhodná pro ženy, které potřebují reprezentativní vzhled svých rukou a krásné nehty jim nejsou geneticky dané. Dále pro ženy s náročnou prací, kde udržet své nehty hezké není snadné. Velkou výhodou je dlouhodobě upravený vzhled, bez větší domácí péče. Můžete mít nehty krátké, dlouhé a jejich tvar podle vlastního výběru. Nevýhodou je, nutnost opětovného docházení na doplnění nehtové modeláže po cca 3 – 4 týdnech.

P – shine – japonská manikúra. Do přírodního nehtu se zapracuje včelí vosk, křemičitá hlinka a vitamíny. Nehty jsou pak krásně lesklé a vyživené (jako prý měly gejši).

Některé ženy jsou ke svým nehtům zbytečně kritické, a přitom upravené nehty vypadají krásně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *